SR1210KR-0747RL
MFR.Part #
SR1210KR-0747RL
JLCPCB Part #
C4039326
Description
-55℃~+155℃ 47Ω 500mW Thick Film Resistor ±10% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS