SR1210JR-7W2R2L
MFR.Part #
SR1210JR-7W2R2L
JLCPCB Part #
C5925443
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.2Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS