SR1210JR-07750RL
MFR.Part #
SR1210JR-07750RL
JLCPCB Part #
C874121
Description
-55℃~+155℃ 500mW 750Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS