SR1210JR-072K2L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
SR1210JR-072K2L
JLCPCB Part #
C874110
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 2.2kΩ 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS