SR1210FR-7W2R2L
MFR.Part #
SR1210FR-7W2R2L
JLCPCB Part #
C6683960
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.2Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS