SR1210FR-079R1L
MFR.Part #
SR1210FR-079R1L
JLCPCB Part #
C5925425
Description
-55℃~+155℃ 500mW 9.1Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS