SR1210FR-076K2L
MFR.Part #
SR1210FR-076K2L
JLCPCB Part #
C7016756
Description
-55℃~+155℃ 500mW 6.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS