SR1210FR-075K6L
MFR.Part #
SR1210FR-075K6L
JLCPCB Part #
C20166799
Description
-55℃~+155℃ 5.6kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS