SR1210FR-074R02L
MFR.Part #
SR1210FR-074R02L
JLCPCB Part #
C6683936
Description
-55℃~+155℃ 4.02Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS