SR1210FR-0747RL
MFR.Part #
SR1210FR-0747RL
JLCPCB Part #
C5925421
Description
-55℃~+155℃ 47Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS