SR1210FR-0740R2L
MFR.Part #
SR1210FR-0740R2L
JLCPCB Part #
C7016752
Description
-55℃~+155℃ 40.2Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS