SR1210FR-073K3L
MFR.Part #
SR1210FR-073K3L
JLCPCB Part #
C874102
Description
-55℃~+155℃ 3.3kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS