SR1210FR-07390RL
MFR.Part #
SR1210FR-07390RL
JLCPCB Part #
C6301262
Description
-55℃~+155℃ 390Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS