SR1210FR-072R7L
MFR.Part #
SR1210FR-072R7L
JLCPCB Part #
C6495514
Description
-55℃~+155℃ 2.7Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS