SR1210FR-0728RL
MFR.Part #
SR1210FR-0728RL
JLCPCB Part #
C7016744
Description
-55℃~+155℃ 28Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS