SR1210FR-07220RL
MFR.Part #
SR1210FR-07220RL
JLCPCB Part #
C6234440
Description
-55℃~+155℃ 220Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS