SR1210FR-071R5L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
SR1210FR-071R5L
JLCPCB Part #
C7016735
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 1.5Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS