SR1206MR-076K2L
MFR.Part #
SR1206MR-076K2L
JLCPCB Part #
C4009351
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.2kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±20% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS