SR1206MR-07620RL
MFR.Part #
SR1206MR-07620RL
JLCPCB Part #
C4204363
Description
-55℃~+155℃ 250mW 620Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±20% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS