SR1206MR-075K1L
MFR.Part #
SR1206MR-075K1L
JLCPCB Part #
C4128831
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.1kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±20% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS