SR1206MR-074K7L
MFR.Part #
SR1206MR-074K7L
JLCPCB Part #
C4105070
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.7kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±20% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS