SR1206MR-07430RL
MFR.Part #
SR1206MR-07430RL
JLCPCB Part #
C4246887
Description
-55℃~+155℃ 250mW 430Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±20% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS