SR1206MR-0730KL
MFR.Part #
SR1206MR-0730KL
JLCPCB Part #
C3969230
Description
-55℃~+155℃ 250mW 30kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±20% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS