SR1206MR-071K6L
MFR.Part #
SR1206MR-071K6L
JLCPCB Part #
C4091901
Description
-55℃~+155℃ 1.6kΩ 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±20% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS