SR1206MR-07150RL
MFR.Part #
SR1206MR-07150RL
JLCPCB Part #
C4088456
Description
-55℃~+155℃ 150Ω 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±20% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS