SR1206MR-07130RL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
SR1206MR-07130RL
JLCPCB Part #
C4200501
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 130Ω 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±20% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS