SR1206KR-7W8R2L
MFR.Part #
SR1206KR-7W8R2L
JLCPCB Part #
C4138543
Description
-55℃~+155℃ 500mW 8.2Ω Thick Film Resistor ±10% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS