SR1206KR-7W68RL
MFR.Part #
SR1206KR-7W68RL
JLCPCB Part #
C4286930
Description
-55℃~+155℃ 500mW 68Ω Thick Film Resistor ±10% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS