SR1206KR-7W510RL
MFR.Part #
SR1206KR-7W510RL
JLCPCB Part #
C4261340
Description
-55℃~+155℃ 500mW 510Ω Thick Film Resistor ±10% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS