SR1206KR-7W27KL
MFR.Part #
SR1206KR-7W27KL
JLCPCB Part #
C4195769
Description
-55℃~+155℃ 27kΩ 500mW Thick Film Resistor ±10% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS