SR1206KR-7W1R6L
MFR.Part #
SR1206KR-7W1R6L
JLCPCB Part #
C4082361
Description
-55℃~+155℃ 1.6Ω 500mW Thick Film Resistor ±10% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS