SR1206KR-7W13RL
MFR.Part #
SR1206KR-7W13RL
JLCPCB Part #
C4244970
Description
-55℃~+155℃ 13Ω 500mW Thick Film Resistor ±10% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS