SR1206KR-7W100KL
MFR.Part #
SR1206KR-7W100KL
JLCPCB Part #
C4288583
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 500mW Thick Film Resistor ±10% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS