SR1206KR-075R6L
MFR.Part #
SR1206KR-075R6L
JLCPCB Part #
C3938400
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.6Ω Thick Film Resistor ±10% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS