SR1206KR-073R9L
MFR.Part #
SR1206KR-073R9L
JLCPCB Part #
C3969950
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.9Ω Thick Film Resistor ±10% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS