SR1206KR-0715RL
MFR.Part #
SR1206KR-0715RL
JLCPCB Part #
C4136438
Description
-55℃~+155℃ 15Ω 250mW Thick Film Resistor ±10% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS