SR1206JR-7W1R6L
MFR.Part #
SR1206JR-7W1R6L
JLCPCB Part #
C7319617
Description
-55℃~+155℃ 1.6Ω 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS