SR1206JR-7T6R2L
MFR.Part #
SR1206JR-7T6R2L
JLCPCB Part #
C6823838
Description
-55℃~+155℃ 6.2Ω 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS