SR1206JR-7T560RL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
SR1206JR-7T560RL
JLCPCB Part #
C6301242
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 560Ω 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS