SR1206JR-7T51KL
MFR.Part #
SR1206JR-7T51KL
JLCPCB Part #
C20166782
Description
-55℃~+155℃ 51kΩ 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS