SR1206JR-7T390RL
MFR.Part #
SR1206JR-7T390RL
JLCPCB Part #
C6495482
Description
-55℃~+155℃ 390Ω 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS