SR1206JR-7T1K1L
MFR.Part #
SR1206JR-7T1K1L
JLCPCB Part #
C20166762
Description
-55℃~+155℃ 1.1kΩ 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS