SR1206JR-7T18RL
MFR.Part #
SR1206JR-7T18RL
JLCPCB Part #
C6823824
Description
-55℃~+155℃ 18Ω 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS