SR1206JR-7T13RL
MFR.Part #
SR1206JR-7T13RL
JLCPCB Part #
C6823820
Description
-55℃~+155℃ 13Ω 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS