SR1206JR-07750RL
MFR.Part #
SR1206JR-07750RL
JLCPCB Part #
C874047
Description
-55℃~+155℃ 250mW 750Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS