SR1206JR-075R6L
MFR.Part #
SR1206JR-075R6L
JLCPCB Part #
C874039
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.6Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS