SR1206JR-0751RL
MFR.Part #
SR1206JR-0751RL
JLCPCB Part #
C326798
Description
-55℃~+155℃ 250mW 500V 51Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS