SR1206JR-073K3L
MFR.Part #
SR1206JR-073K3L
JLCPCB Part #
C874022
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.3kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS