SR1206JR-0730KL
MFR.Part #
SR1206JR-0730KL
JLCPCB Part #
C874014
Description
-55℃~+155℃ 250mW 30kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS