SR1206JR-072R7L
MFR.Part #
SR1206JR-072R7L
JLCPCB Part #
C874011
Description
-55℃~+155℃ 2.7Ω 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS